Over mij
In een tijd waar alles gehaast en gestrest gebeurt, is ruimte voor de eigen gezondheid belangrijker dan ooit!
Mijn naam is Jaap Smits, werkzaam bij 2Refocus. Door mijn studie Sportkunde aan Fontys Hogeschool en mijn passie voor sport (Handbal, 2e divisie) heb ik mij verder verdiept in leefstijlcoaching.
Ik weet als actief sporter hoe belangrijk het juist uitvoeren van (spierversterkende) oefeningen is om blessures te voorkomen en je gewrichten soepel te houden. Ook ben ik me bewust van de waarde van gezonde voeding en duurzaam bewegen in een gelukkig leven. Met name het duurzame aspect is hetgeen wat mij aanspreekt in leefstijlcoaching. Een manier vinden om via een duurzame manier jouw doelen te behalen, dat geeft mij energie!
2Refocus is actief in Weert, Breda, Oosterhout en Etten-Leur en verzorgd hier personal training. Naast personal training ligt er binnen 2Refocus ook veel aandacht voor onderwerpen als: Voeding, beweging en ontspanning!