Over mij
Als je verandering wil helpt het je te begrijpen welke keuzes voor jou echt passend zijn. Want je bent niet zoals iedereen en jouw situatie is uniek. Niet alles, zoals bij voorbeeld diëten, of meditatie, werkt voor jou zoals het misschien voor sommige anderen werkt. Het is heel moeilijk om gedragingen en gewoontes vol te houden die je niet helpen je echt beter te voelen of zo veel van de vragen dat het niet vol te houden is. Dus dat is jouw persoonlijke puzzel. De toegang tot vaardigheden en technieken voor stressregulatie, vergroten van je veerkracht (mentaal en fysiek), bevorderen van rust en herstel zijn essentieel. Dit kan met lichaamsgewicht werken, ademhaling, beweging, voeding et cetera. Maar welke zijn voor jou geschikt? Een duidelijk doel en motiverend resultaat dat je echt past is cruciaal om verandering aan te brengen en ook vast te kunnen houden. Een goed systeem voor het zetten van stappen vooruit in gedrag en attitude is wat je helpt koers te houden en steeds verder te komen naar blijvende verandering.
Vanuit voorgenoemde principes en insteek coach ik cliënten naar actief en persoonlijk leiderschap over voor hen effectief en adaptief gedrag, emotionele veerkracht en helpende gewoontes.
Leefstijl coaching bij GGZ clienten
Ik werk op indicatie ook samen met een vrijgevestigd klinisch psycholoog om een behandeltraject kracht bij te zetten bij clienten met een (ernstige)psychiatrische aandoening. Dit wordt, naast therapie en eventueel medicatie, ervaren als buitengewoon helpend om terugval te voorkomen of herstel te ondersteunen.
Mijn expertises:
⋅ leefstijlcoaching en vitaliteitsadvies
⋅ ontwikkelen persoonlijk leiderschap
⋅ gedragspsychologie
⋅ (werk)stress, ouderen, psychische klachten
⋅ gezonde relatie met eten (Intiutief Eten), voeding en beweging
⋅ functional breathwork, Buteyko, Oxygen Advantage
Mijn kwalificaties:
o Master of Psychology (MA), UvA
o Register Leefstijlcoach, HBO p.i., Sonnevelt Opleidingen
o Bachelor of Arts klassieke en moderne dans, HvK Amsterdam
o Biologie Major, Universiteit van Amsterdam
o Voedingskunde, HBO post initieel onderwijs, Civas
o Medische Basiskennis (CPION geaccrediteerd), Con Amore
o Orthomoleculaire therapie, HBO post initieel onderwijs,
o Functional breathing instructor Buteyko, Oxygen Advantage
o Intuïtief Eten de basis voor professionals, Centrum voor Intuïtief Eten
Wil je meer weten?
Mail me op [email protected]